Patrycja – pasjonatka podróży. Po Polsce, po Europie i po świecie. Kocha poznawać nowe miejsca, smaki, zapachy, kolory. Uwielbia dobrą książkę – szczególnie kryminały i dobrą kuchnię. Lubi dzielić się pasją z innymi.

Adam – miłośnik nowinek technologicznych oraz rodzinnych podróży. Uwielbia fotografowanie przyrody (głównie ptaków). Lubi gadżety, słodycze i dobre kino.

Amelka – dziesięciolatka, która podróżuje z rodzicami od niemowlęctwa. Można powiedzieć, że na podróżach zjadła zęby – pierwszy mleczak pojawił się podczas pobytu nad Biebrzą, ten sam ząb wypadł jej w czasie podróży po USA :) Uwielbia DIY, pływanie i fotografowanie odwiedzanych miejsc.

Birma – suczka rasy appenzeller, która mieszka z nami od nieco ponad roku. Uwielbia spędzać czas na łonie natury i nasze wspólne wyprawy po Polsce i Europie. To idealny kompan w podróży!

Mieszkamy w okolicach Trójmiasta. Zaglądamy w ciekawe zakątki naszego regionu, pokazujemy Amelce Polskę, kochamy zwiedzać Europę i oswajamy się ze światem. Podróżowanie to nasza rodzinna pasja i sposób na spędzanie każdej chwili wolnego czasu.

Kontakt

Mail: patekku@gmail.com

Facebook: facebook.com/tedyiowedyblog